+ -

15

mar

Konferencja naukowa Energetyka – Rozwój – Środowisko

Zapraszamy do udziału w IV Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej „Europejski wymiar bezpieczeństwa energetycznego Polski a ochrona środowiska”. Konferencja odbędzie się w dniach 12-13 czerwca 2017 r. w Poznaniu.

czytaj więcej
shadow

21

cze

Komunikat

Zachęcamy wszystkich Państwa do zamieszczania publikacji w ramach konferencji Europejski wymiar bezpieczeństwa energetycznego a ochrona środowiska. Zgłoszenia przyjmujemy do 31 lipca 2016 r. , tekst do 5 sierpnia 2016 r.

czytaj więcej
shadow

16

cze

Komunikat pokonferencyjny

Zapraszamy do zapoznania się z komunikatem Organizatora III Konferencji "Europejski wymiar bezpieczeństwa energetycznego a ochrona środowiska", która odbyła się w dniach 9-10 czerwca w Poznaniu.

czytaj więcej
shadow

3

kwi

Energetyka Wiatrowa - wybrane aspekty

Z największą przyjemnością zapraszamy do lektury niniejszej pozycji, w której grupa badaczy uczestniczących w projekcie sieci naukowej „Energy Security Poland” podejmuje kwestie związane z energetyką wiatrową w wybranych jej aspektach. Jest to pierwsza nasza pozycja z kategorii technologia. Następna już wkrótce.

czytaj więcej
shadow

19

lis

Termin nadsyłania publikacji

Zapraszamy do zapoznania się z informacją na temat nadsyłania tekstów do druku publikacji po V Konferencji Bezpieczeństwo Energetyczne - rynki surowców i energii, która miała miejsce w dniu 19.11.2015 roku.

czytaj więcej
shadow