+ -

3

kwi

Energetyka Wiatrowa - wybrane aspekty

Z największą przyjemnością zapraszamy do lektury niniejszej pozycji, w której grupa badaczy uczestniczących w projekcie sieci naukowej „Energy Security Poland” podejmuje kwestie związane z energetyką wiatrową w wybranych jej aspektach. Jest to pierwsza nasza pozycja z kategorii technologia. Następna już wkrótce.

czytaj więcej
shadow

19

lis

Termin nadsyłania publikacji

Zapraszamy do zapoznania się z informacją na temat nadsyłania tekstów do druku publikacji po V Konferencji Bezpieczeństwo Energetyczne - rynki surowców i energii, która miała miejsce w dniu 19.11.2015 roku.

czytaj więcej
shadow

13

lis

Między ewolucją a rewolucją - w poszukiwaniu strategii energetycznej

Nasza najnowsza pozycja książkowa "Między ewolucją a rewolucją – w poszukiwaniu strategii energetycznej", to II tomowe wydanie pokonferencyjne cyklu Europejskiego Wymiaru Bezpieczeństwa Energetycznego a Ochrona Środowiska, która miała miejsce w czerwcu 2015 roku w Poznaniu.

czytaj więcej
shadow

2

wrz

Bezpieczeństwo Energetyczne - rynki surowców i energii - V edycja

Szanowni Państwo, Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji organizowanej przez naszą Fundację Konferencji Naukowej poświęconej Bezpieczeństwu Energetycznemu. Poznań 19 - 20 listopada 2015 roku.

czytaj więcej
shadow

1

lip

Konferencja czerwiec 2015

W dniach 11-12 czerwca 2015 roku w Instytucie Zachodnim w Poznaniu odbyła się II międzynarodowa konferencja naukowa "Europejski wymiar bezpieczeństwa energetycznego Polski a ochrona środowiska". Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją pokonferencyjną. Dziękujemy za tak liczny udział i zapraszamy do udziału w kolejnych konferencjach.

czytaj więcej
shadow