+ -

25

maj

Konkurs plastyczny Eko - Superbohatera

WDK Koźlak oraz Fundacja na rzecz Czystej Energii ogłaszają konkurs plastyczny na Eko - Superbohatera.

czytaj więcej
shadow

31

sty

II Konferencja Naukowa Europejski wymiar bezpieczeństwa energetycznego Polski a ochrona środowiska

W dniach 11 - 12 czerwca 2015 roku odbędzie się II edycja jakże udanej Konferencji Naukowej "Europejski wymiar bezpieczeństwa energetycznego Polski a ochrona środowiska". Zapraszamy do udziału i zapoznania się z warunkami uczestnictwa jak i publikacji.

czytaj więcej
shadow

8

gru

Publikacja pokonferencyjna - Czerwiec 2014 r.

Przedstawiamy Państwu kolejną monografię tematyczną, która odbyła się w czerwcu tego roku w Poznaniu. Książka ukaże się w oficjalnej sprzedaży od stycznia 2015 roku i będzie do nabycia zarówno bezpośrednio od wydawcy (Fundacja na rzecz Czystej Energii) jak i w wybranych księgarniach.

czytaj więcej
shadow

28

lis

Fotorelacja z konferencji - Bezpieczeństwo Energetyczne - Poznań 2014

W dniu 20 listopada 2014 roku w Instytucie Zachodnim w Poznaniu odbyła się IV Ogólnopolska Konferencja Naukowa Bezpieczeństwo Energetyczne - rynki surowców i energii. Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją pokonferencyjną. Dziękujemy za tak liczny udział i zapraszamy do udziału w kolejnych konferencjach. 

czytaj więcej
shadow

5

wrz

IV Ogólnopolska Konferencja Naukowa Bezpieczeństwo Energetyczne - rynki surowców i energii

Zapraszamy do udziału w organizowanej przez naszą Fundację Konferencji Naukowej poświęconej bezpieczeństwu energetycznemu w czasach politycznej niestabilności.

Poznań 19 - 20 listopada 2014 roku.


czytaj więcej
shadow