+ -

22

cze

Fotorelacja z konferencji - Poznań, czerwiec 2014

W dniu 17 czerwca  2014 roku w Instytucie Zachodnim w Poznaniu odbyła się Konferencja Naukowa "Europejski wymiar bezpieczeństwa energetycznego Polski a ochrona środowiska". Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją pokonferencyjną. Dziękujemy za tak liczny udział. Więcej szczegółów dotyczących konferencji wkrótce. 

czytaj więcej
shadow

8

kwi

Tropiciele Cząstek Stałych - I edycja patroli

Dym z komina w naszych płucach. Patrole wytropiły cząstki stałe. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami I edycji patroli "Cząstek Stałych".


czytaj więcej
shadow

1

lut

Europejski wymiar bezpieczeństwa energetycznego Polski a ochrona środowiska

Zapraszamy do udziału w organizowanej przez naszą Fundację Konferencji Naukowej poświęconej miedzy innymi aktualnej sytuacji na polskim i europejskim rynku energetycznym. Poznań 17 - 18 czerwca 2014 roku.

czytaj więcej
shadow

1

sty

Tropiciele Cząstek Stałych

Ruszyła kampania edukacyjna „Tropiciele Cząstek Stałych”.
Jej celem jest informowanie o negatywnym wpływie cząstek stałych na ludzkie zdrowie  i środowisko naturalne. Organizatorem kampanii jest Forum Rozwoju Efektywnej Energii (FREE).

Fundacja na rzecz Czystej Energii objęła patronat jako partner w kampanii edukacyjnej.


czytaj więcej
shadow

1

gru

Podsumowanie III Konferencji Naukowej "Bezpieczeństwo Energetyczne"

W dniach 19 - 20 listopada 2013 roku w Instytucie Zachodnim w Poznaniu odbyła się III Konferencja Naukowa Bezpieczeństwo Energetyczne - Rynki Surowców i Energii. Zapraszamy do zapoznania się z krótką relacją z przebiegu konferencji.

czytaj więcej
shadow