Konkurs plastyczny Eko - Superbohatera

WDK Koźlak oraz Fundacja na rzecz Czystej Energii ogłaszają konkurs plastyczny na Eko - Superbohatera.

W dniu 10 czerwca 2015 roku odbędzie się finał konkursu plastycznego dla dzieci klas I-VI Szkoły Podstawowej  w Chomęcicach, jak również dla dzieci mieszkających w Chomęcicach a nie uczęszczających do tejże placówki. Organizatorem jest WDK Koźlak wraz z naszym skromnym udziałem. Ideą konkursu jest najlepszy pomysł i namalowanie Eko - Superbohatera. Celem konkursu jest rozwijanie wrażliwości ekologicznej i artystycznej oraz kształtowanie u dzieci poczucia harmonii ze środowiskiem i całą przyrodą. Konkurs będzie dotyczył nie tylko wyglądu Eko - Bohatera ale również takich szczegóły jak pomysł na jego nazwę/pseudonim, moce jakie ma posiadać czy strój oraz w jaki sposób może dbać o ziemię. Najlepsze prace zostaną nagrodzone.

kozlak.jpg

Nagrody jednak to nie wszystko. Wszystkie prace raz jeszcze zostaną ocenione przez naszego grafika wraz z zebranymi nazwami i mocami zaprojektujemy Eko - Superbohatera aby został ekologicznym przedstawicielem Fundacji na rzecz Czystej Energii. Planujemy również opracować grę planszową lub karcianą dla dzieci z naszym i Waszym Eko - Superbohaterem.

Termin nadsyłania prac mija 10 czerwca 2015 roku.

Szczegóły konkursu