lis

Między ewolucją a rewolucją - w poszukiwaniu strategii energetycznej

Nasza najnowsza pozycja książkowa "Między ewolucją a rewolucją – w poszukiwaniu strategii energetycznej", to II tomowe wydanie pokonferencyjne cyklu Europejskiego Wymiaru Bezpieczeństwa Energetycznego a Ochrona Środowiska, która miała miejsce w czerwcu 2015 roku w Poznaniu.

Przyszłość energetyki ma kluczowe znaczenie dla wszystkich. Dalszy jej rozwój, a precyzyjniej kierunki, w których będzie on postępował, ma przemożny wpływ na to, co będzie działo się w świecie przez kolejne dekady. Dotyczy to każdej sfery życia społecznego – od politycznej począwszy, a na kulturowej skończywszy. Obraz szeroko pojętego „jutra” kształtowany jest doborem technologii, która znajdzie się na usługach ludzkości, by zapewnić gros elementów niezbędnych do życia. To ona bowiem zdeterminuje postęp naukowy, hamując jedne, a stymulując inne dziedziny wiedzy.

Tom I

Spis treści i wstęp pdf.png

MEAR Ok�adka tom I.png

ISBN: 978-83-64541-04-9

Rok wydania: 2015

Koszt wysyłki (Poczta Polska) 7,30 zł

Tom II

Spis treści i wstęp pdf.png

MEAR Ok�adka tom II.png

ISBN: 978-83-64541-05-6

Rok wydania: 2015

Koszt wysyłki (Poczta Polska) 7,30 zł

Książki dostępne od 20 listopada 2015 roku w następujących księgarniach:

Sugerowana cena w księgarniach 65 złotych brutto za tom

Zamówienia indywidualne realizujemy powyżej 10 sztuk. Zamówienia poniżej 10 sztuk prosimy realizować w naszych partnerskich księgarniach.

Zamówienia indywidualne oraz hurtowe prosimy składać na adres e-mail: biuro@fundacjaenergia.pl