+ -

15

cze

Bezpieczeństwo energetyczne - wydanie drugie

Bezpieczeństwo Energetyczne - rynki surowców i energii - Energetyka w czasach politycznej niestabilności to drugie wydanie monografii z roku 2013.

Publikacja jest efektem IV międzynarodowej konferencji naukowej pod tym samym tytułem.

Niesłabnąca dynamika procesów mających miejsce na rynkach kapitałowych i surowcowych, tempo postępu technicznego, ciągłe zmiany koniunkturalne determinujące popyt oraz podaż to jedynie jedne z wielu elementów kształtujących dziś energetykę, które pozostają w swojej naturze nieprzewidywalne. Wpływ każdego z nich z osobna na pozostałe czyni nierzadko ze sporządzonych pieczołowicie prognoz zwykłe spekulacje. Na tym tle przestrzeń polityczna i enklawy stabilności, jakie w niej pozostały, mogą uchodzić za ewenement. Jest to specyfika, a zarazem i fenomen naszych czasów. Obszar, który już bez mała od dwóch i pół tysiąca lat definiuje się w kategoriach dynamicznych, przestaje współcześnie za taki uchodzić. Dzieje się tak przy niezmienności jego dotychczasowego charakteru. Książka jaką Państwo trzymacie w ręku to zbiór ustaleń, jakich dokonali w rezultacie prowadzonych poszukiwań przedstawiciele środowisk naukowych, będący autorami badań, w których odzwierciedlają się kwestie energetyczne. Są wśród nich reprezentanci nauk: społecznych, ekonomicznych, technicznych, biologicznych, rolniczych, o Ziemi, prawnych, a nawet humanistycznych. Deklarując wolę publikacji, starali się przede wszystkim przybliżyć problem, którym się zajmują, i kierunek prowadzonych dociekań. Nie tylko dzielą się rezultatami swych wysiłków, lecz także oddają efekt swej pracy do recenzji Czytelnika, dlatego też serdecznie zapraszamy do wnikliwej lektury.

spis treści i wstęp pdf.png

ok�ada.png

ISBN: 978-83-64541-03-2

Wydawnictwo: Fundacja na rzecz Czystej Energii

Ilość stron: 835

Okładka: miękka

Rok wydania: 2015

Cena: 55 złotych brutto

Koszt wysłania 1 egzemplarza (Poczta Polska) 7,30 zł

 

Książki dostępne od 15 lipca 2015 roku w następujących księgarniach:

  1. Księgarnia Ekonomiczna Kazimierz Leki - http://www.ksiegarnia-ekonomiczna.com.pl/

  2. Motyleksiazkowe.pl Beata Motyl - http://www.motyleksiazkowe.pl/

 

Sugerowana cena w księgarniach 55 złotych brutto.

 

Zamówienia indywidualne realizujemy powyżej 10 sztuk. Zamówienia poniżej 10 sztuk prosimy realizować w naszych partnerskich księgarniach.

Zamówienia indywidualne oraz hurtowe prosimy składać na adres e-mail: biuro@fundacjaenergia.pl


Komentarze

Nie ma komentarzy


Dodaj komentarz