sie

Konferencja Naukowa

Zapraszamy do udziału w III Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej. Poznań 19 - 20 listopada 2013 roku.

Tegoroczna, trzecia już z kolej, konferencja z cyklu „Bezpieczeństwo energetyczne” przeprowadzona pod hasłem „teraźniejszość i przyszłość”, przyjmuje w obecnej edycji szerokie ramy tematyczne. Celem konferencji jest przekazanie wiedzy, wymiana poglądów i dyskusja o charakterze interdyscyplinarnym obejmującym zagadnienia geopolityczne, ekonomiczno-społeczne, logistyczne, techniczne i prawne w zakresie bezpieczeństwa energetycznego. Szczególny i unikalny charakter naszej Konferencji w 2013 roku związany jest z powołaniem do życia organizującej ją sieci naukowej. Tak też jest ona wspólnym przedsięwzięciem: Katedry Nauk Społecznych w Wyższej Szkole Bezpieczeństwa w Poznaniu, Katedry Logistyki Wydziału Zarządzania i Ekonomiki Usług Uniwersytetu Szczecińskiego, Instytutu Elektroenergetycznego Politechniki Poznańskiej, Katedry Europeistyki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, Instytutu Zachodniego w Poznaniu oraz Fundacji na Rzecz Czystej Energii jako jego operatora i koordynatora. Przedsięwzięcie skierowane do ekspertów, przedstawicieli przedsiębiorstw sektora energetycznego, przedstawicieli administracji państwowej oraz pracowników naukowych uczelni wyższych zainteresowanych problematyką bezpieczeństwa energetycznego. Tak liczne i dostojne grono organizatorów i zaproszonych gości jest gwarantem zapewnienia szerokiego forum wymiany interdyscyplinarnej wiedzy i doświadczeń przedstawicieli świata nauki i biznesu.

Zaproszenie: Zaproszenie na konferencję pdf.png

Program konferencji: Konferencja energetyczna - listopad 2013 pdf.png

Formularz zgłoszeniowy:

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie poświęconej konferencji

www.konferencja.fundacjaenergia.pl

Konferencje i szkolenia

stock-photo-13174875-clipboard-with-checkmark-ok1.jpg

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą szkoleniowo - edukacyjną.

Centrum szkoleniowo-konferencyjne

Konferencyjno- bankietowa.JPG